Žaliosios savaitės atgarsiai Žaliosios savaitės atgarsiai „Argi reikia stebėtis, jei žmogus lyg į meno šventę perka bilietą norėdamas pasigėrėti iš aukštai gimtąja žeme...“ - taip apie pavasario pradžią ir žemę rašė garsus Lietuvos gamtininkas Česlovas Kudaba.

Pasaulinė žemės diena - tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus, esame raginami ir įpareigojami konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo bei saugojimo. Žemė – tai gyvas organizmas. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi kiekvieną dieną. Kauno Tado Ivanausko progimnazijos bendruomenės nariai aktyviai dalyvavo Žemės dienai skirtuose renginiuose: talkino renginyje ,,Kaunas tvarkosi -2017“, sodino medelius mokyklos kieme, organizavo akciją ,,Puoškime aplinką, kurioje gyvename“.

Mokyklos Jaunieji gamtininkai dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių ir mokytojų šventiniame renginyje ,,Mums rūpi Žemės likimas“. Mokinius ypač nudžiugino Žaliosios savaitės baigiamasis renginys - mažųjų gyvūnėlių paroda ,,Pasirūpinkim mažesniais už mus“.