ATVIRŲ DURŲ DIENOS!!!

Maloniai kviečiame būsimuosius pirmokėlius ir jų tėvelius apsilankyti mūsų progimnazijoje:

2018 m. vasario 19 d. 1000val. – l/d „Rasytė“, l/d „Žingsnelis“ (I gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.
2018 m. vasario 20 d. 1000val. – l/d „Žvangutis“, l/d „Žingsnelis“ (II gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.

2018 m. vasario 28 d. 1800 val. aktų salėje vyks būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėvelių, mokytojų bei mokyklos administracijos susitikimas.


Gerbiami būsimų penktokų tėveliai,

2018 m. kovo 7 d. 1800 val. progimnazijos aktų salėje vyks mokyklos administracijos, mokytojų ir specialistų susitikimas su būsimųjų penktokų tėveliais.

Mokyklos administracija

Informacija apie priėmimo tvarką

Žaliosios savaitės atgarsiai Žaliosios savaitės atgarsiai „Argi reikia stebėtis, jei žmogus lyg į meno šventę perka bilietą norėdamas pasigėrėti iš aukštai gimtąja žeme...“ - taip apie pavasario pradžią ir žemę rašė garsus Lietuvos gamtininkas Česlovas Kudaba.

Pasaulinė žemės diena - tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus, esame raginami ir įpareigojami konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo bei saugojimo. Žemė – tai gyvas organizmas. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi kiekvieną dieną. Kauno Tado Ivanausko progimnazijos bendruomenės nariai aktyviai dalyvavo Žemės dienai skirtuose renginiuose: talkino renginyje ,,Kaunas tvarkosi -2017“, sodino medelius mokyklos kieme, organizavo akciją ,,Puoškime aplinką, kurioje gyvename“.

Mokyklos Jaunieji gamtininkai dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių ir mokytojų šventiniame renginyje ,,Mums rūpi Žemės likimas“. Mokinius ypač nudžiugino Žaliosios savaitės baigiamasis renginys - mažųjų gyvūnėlių paroda ,,Pasirūpinkim mažesniais už mus“.