ATVIRŲ DURŲ DIENOS!!!

Maloniai kviečiame būsimuosius pirmokėlius ir jų tėvelius apsilankyti mūsų progimnazijoje:

2018 m. vasario 19 d. 1000val. – l/d „Rasytė“, l/d „Žingsnelis“ (I gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.
2018 m. vasario 20 d. 1000val. – l/d „Žvangutis“, l/d „Žingsnelis“ (II gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.

2018 m. vasario 28 d. 1800 val. aktų salėje vyks būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėvelių, mokytojų bei mokyklos administracijos susitikimas.


Gerbiami būsimų penktokų tėveliai,

2018 m. kovo 7 d. 1800 val. progimnazijos aktų salėje vyks mokyklos administracijos, mokytojų ir specialistų susitikimas su būsimųjų penktokų tėveliais.

Mokyklos administracija

Informacija apie priėmimo tvarką

Jis tavo draugas, tavo bendražygis ir gynėjas,jis  - tavo šuo Jis tavo draugas, tavo bendražygis ir gynėjas,jis  - tavo šuo Jis tavo draugas, tavo bendražygis ir gynėjas,jis  - tavo šuo Jis tavo draugas, tavo bendražygis ir gynėjas,jis  - tavo šuo

Jis tavo draugas, tavo bendražygis ir gynėjas,jis  - tavo šuo Jis tavo draugas, tavo bendražygis ir gynėjas,jis  - tavo šuo

Prieraišumas sieja žmogų ir šį gyvūną. Šeimininkas ir šuo tartum suauga į vieną, jungiami visiško pasitikėjimo vienas kitu,begalinės meilės ir atsidavimo, kuris kiekvieną dieną auga ir tvirtėja. Tie, kas rūpinasi šunimis, puikiai žino, kaip svarbu augintiniui pasibėgioti, išsidūkti. Jie gali valandų valandas bėgioti po laukus vaikydamiesi vienas kitą ar šeimininką, dumti atnešti mestos lazdos, kamuoliuko. Kaip tokių dalykų išmokyti šunį , buvo galima pamatyti progimnazijoje apsilankusių svečių, t.y.,Kauno kinologų klubo,,Belgola” paruoštoje programoje. Šio klubo,, artistai” – belgų aviganiai – visus bendruomenės narius, stebinčius šią program, sužavėjo savo vikrumu ir miklumu, greičiu ir šoklumu, išradingumu. Nuostabu buvo stebėti tai, kad, rodos, net labiausiai varginanti užduotis šunims buvo vienas malonumas.

Šuo lieka ištikimas savo šeimininkui – ir sėkmėj,ir varge,ir sveikatoj, ir ligoje.

Dž.G.Vestas