ATVIRŲ DURŲ DIENOS!!!

Maloniai kviečiame būsimuosius pirmokėlius ir jų tėvelius apsilankyti mūsų progimnazijoje:

2018 m. vasario 19 d. 1000val. – l/d „Rasytė“, l/d „Žingsnelis“ (I gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.
2018 m. vasario 20 d. 1000val. – l/d „Žvangutis“, l/d „Žingsnelis“ (II gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.

2018 m. vasario 28 d. 1800 val. aktų salėje vyks būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėvelių, mokytojų bei mokyklos administracijos susitikimas.


Gerbiami būsimų penktokų tėveliai,

2018 m. kovo 7 d. 1800 val. progimnazijos aktų salėje vyks mokyklos administracijos, mokytojų ir specialistų susitikimas su būsimųjų penktokų tėveliais.

Mokyklos administracija

Informacija apie priėmimo tvarką

Moksliukų turnyras Moksliukų turnyras Mokslo metams einant į pabaigą, gegužės 16 d. mūsų progimnazijoje įvyko Šauniausio pradinuko konkursas „Moksliukų turnyras“. Jis patikrino pirmokų, antrokų, trečiokų ir ketvirtokų įgytas žinias ir kūrybiškumą. Savo sumanumą parodė net 18 geriausių pradinukų, kuriuos atlydėjo mokytojos. Visi turėjo atlikti tris užduotis: testą, kūrybinę užduotį ir sukurti pasakos pabaigą. Šauniai ir labai aktyviai pasirodė visi moksliukų turnyro dalyviai, tačiau vertinimo komisija po ilgų svarstymų nusprendė iš daugelio moksliukų išrinkti pačius gudriausius ir išradingiausius. Jais tapo: Deivis Zacharovas (1d), Goda Siudikaitė (2c), Rūta Laurinavičiūtė (3b), Miglė Zigmantaitė (4a). Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus!