ATVIRŲ DURŲ DIENOS!!!

Maloniai kviečiame būsimuosius pirmokėlius ir jų tėvelius apsilankyti mūsų progimnazijoje:

2018 m. vasario 19 d. 1000val. – l/d „Rasytė“, l/d „Žingsnelis“ (I gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.
2018 m. vasario 20 d. 1000val. – l/d „Žvangutis“, l/d „Žingsnelis“ (II gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.

2018 m. vasario 28 d. 1800 val. aktų salėje vyks būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėvelių, mokytojų bei mokyklos administracijos susitikimas.


Gerbiami būsimų penktokų tėveliai,

2018 m. kovo 7 d. 1800 val. progimnazijos aktų salėje vyks mokyklos administracijos, mokytojų ir specialistų susitikimas su būsimųjų penktokų tėveliais.

Mokyklos administracija

Informacija apie priėmimo tvarką

Talentų ir pirmūnų pagerbimo šventė Talentų ir pirmūnų pagerbimo šventė

Gegužės 24 dienos popietę mokyklos aktų salėje vyko tradicinis gražus renginys – Talentų ir pirmūnų pagerbimo šventė. Mokyklos direktorius Sigitas Alubauskas 1-3 bei 5-7 klasių pirmūnams ir įvairių tarptautinių, šalies ar miesto konkursų nugalėtojams, jų mokytojams, Šauniausio pradinuko konkurso laimėtojams, dalyko Žinovams ir jų pedagogams įteikė Padėkos raštus bei dovanas, linkėdamas, kad kitais metais šventės dalyviams nepristigtų jėgų, žinių, sėkmės. Susirinkusieji stebėjo mokyklos dainininkų bei šokėjų , vaikų, pelniusių prizus konkursuose, pasirodymus. Renginį vedė šeštokas Benas, jam padėjo Mikė Pūkuotukas (šeštokė Austėja ) bei Pelėda (septintokė Goda).

Talentų ir pirmūnų pagerbimo šventė Talentų ir pirmūnų pagerbimo šventė Talentų ir pirmūnų pagerbimo šventė Talentų ir pirmūnų pagerbimo šventė

Talentų ir pirmūnų pagerbimo šventė Talentų ir pirmūnų pagerbimo šventė Talentų ir pirmūnų pagerbimo šventė Talentų ir pirmūnų pagerbimo šventė