ATVIRŲ DURŲ DIENOS!!!

Maloniai kviečiame būsimuosius pirmokėlius ir jų tėvelius apsilankyti mūsų progimnazijoje:

2018 m. vasario 19 d. 1000val. – l/d „Rasytė“, l/d „Žingsnelis“ (I gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.
2018 m. vasario 20 d. 1000val. – l/d „Žvangutis“, l/d „Žingsnelis“ (II gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.

2018 m. vasario 28 d. 1800 val. aktų salėje vyks būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėvelių, mokytojų bei mokyklos administracijos susitikimas.


Gerbiami būsimų penktokų tėveliai,

2018 m. kovo 7 d. 1800 val. progimnazijos aktų salėje vyks mokyklos administracijos, mokytojų ir specialistų susitikimas su būsimųjų penktokų tėveliais.

Mokyklos administracija

Informacija apie priėmimo tvarką

Abėcėlės  šventė Abėcėlės  šventė Gegužės 17 dieną mokykloje tradiciškai vyko pačių mažiausių- pirmokėlių Abėcėlės šventė. Į ją tėvelius, močiutes, senelius kvietė pirmokėliai ir jų mokytojos. Pirmokai, vaidindami raides, įtikinėjo susirinkusius, kad jos yra reikalingos ir be jų neišmoksime skaityti, o nemokėdami skaityti nesužinosime daug įdomių dalykų. Visi mokslai prasideda nuo abėcėlės. O pirmokai per šiuos mokslo metus pasiekė daugiausia: jie pažino raides, išmoko skaityti, rašyti, skaičiuoti... Šventės metu mažieji mokinukai įrodė, kad jau puikiai pažįsta raides ir moka skaityti. Mokiniai deklamavo eilėraščių posmus, prasidedančius įvairiomis raidelėmis, dainavo, šoko, grojo dūdelėmis. Smagu matyti, kaip rugsėjį buvę nedrąsūs, pirmokėliai dabar geba pasitikėti savimi ir trokšta keliauti į mokslo ir žinių šalį.