ATVIRŲ DURŲ DIENOS!!!

Maloniai kviečiame būsimuosius pirmokėlius ir jų tėvelius apsilankyti mūsų progimnazijoje:

2018 m. vasario 19 d. 1000val. – l/d „Rasytė“, l/d „Žingsnelis“ (I gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.
2018 m. vasario 20 d. 1000val. – l/d „Žvangutis“, l/d „Žingsnelis“ (II gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.

2018 m. vasario 28 d. 1800 val. aktų salėje vyks būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėvelių, mokytojų bei mokyklos administracijos susitikimas.


Gerbiami būsimų penktokų tėveliai,

2018 m. kovo 7 d. 1800 val. progimnazijos aktų salėje vyks mokyklos administracijos, mokytojų ir specialistų susitikimas su būsimųjų penktokų tėveliais.

Mokyklos administracija

Informacija apie priėmimo tvarką


Tyrėjų naktis 2017Rugsėjo mėnesio 29 d. vyko Europinis renginys Tyrėjų naktis. Tyrėjų naktis pirmą kartą įvyko 2005 metais Europos komisijos iniciatyva, siekiant supažindinti žmones su mokslininkų darbais ir pasiekimais. Tai renginys vykstantis daugiau nei 30 Europos šalių, daugiau nei 300 miestų. Tyrėjų nakties renginių metu mokslininkai kviečia dalyvauti eksperimentuose, simuliacijose, interaktyviose darbo grupėse, paskaitose, apskrito stalo diskusijose ir debatuose, parodose, ekskursijose ir konkursuose.

Mūsų mokyklos mokiniai taip pat dalyvavo Tyrėjų nakties renginiuose Kauno mieste. 7a klasės mokiniai dalyvavo Kauno kolegijos organizuojamoje veikloje „English Through senses”, kur mokiniai atliko įvairias veiklas susijusias su 5 žmonių pojūčiais: regėjimu, klausa, uoslė, skoniu ir lytėjimu. 5b klasės mokiniai taip pat dalyvavo Kauno kolegijos rengiamoje veikloje „Pažink vaistinį augalą žvelgdamas pro mikroskopą“. Mokiniai susipažino su Lietuvos miškuose ir pievose augančiais augalais, stebėjo juos pro mikroskopą.