ATVIRŲ DURŲ DIENOS!!!

Maloniai kviečiame būsimuosius pirmokėlius ir jų tėvelius apsilankyti mūsų progimnazijoje:

2018 m. vasario 19 d. 1000val. – l/d „Rasytė“, l/d „Žingsnelis“ (I gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.
2018 m. vasario 20 d. 1000val. – l/d „Žvangutis“, l/d „Žingsnelis“ (II gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.

2018 m. vasario 28 d. 1800 val. aktų salėje vyks būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėvelių, mokytojų bei mokyklos administracijos susitikimas.


Gerbiami būsimų penktokų tėveliai,

2018 m. kovo 7 d. 1800 val. progimnazijos aktų salėje vyks mokyklos administracijos, mokytojų ir specialistų susitikimas su būsimųjų penktokų tėveliais.

Mokyklos administracija

Informacija apie priėmimo tvarką

Akcija „Gilė 2017“ Akcija „Gilė 2017“ Akcija „Gilė 2017“ Akcija „Gilė 2017“

Jau dešimtus metus Lietuvos zoologijos sodas kvietė visus gamtos mylėtojus rinkti ąžuolo giles ir dalyvauti akcijoje „Gilė 2017“. Per savaitę buvo surinkta ir atvežta net 16 tonų gilių. Reikėjo pririnkti ne tik kuo daugiau gilių, bet kad jos būtų sausos, švarios ir nesupelijusios. Pasidžiaugti savo surinktomis gėrybėmis ir pažiūrėti, kaip žvėreliai jomis mėgaujasi, zoologijos sode susirinko būrys darželių ir mokyklų auklėtinių. Sodo darbuotojai papasakojo, kad giles gyvūnai labai mėgsta, nes jos yra prisotintos įvairių vitaminų, baltymų, mineralų. Vaikai džiaugėsi, kad jų surinktomis gilėmis gyvūnai galės mėgautis visus metus. Mokiniai, pririnkę daugiausiai gilių, buvo apdovanoti. Mūsų mokykla surinko 1090 kg ir buvo apdovanota Padėkos raštu. Tikimės, kad kitais metais užderės dar daugiau gilių.