ATVIRŲ DURŲ DIENOS!!!

Maloniai kviečiame būsimuosius pirmokėlius ir jų tėvelius apsilankyti mūsų progimnazijoje:

2018 m. vasario 19 d. 1000val. – l/d „Rasytė“, l/d „Žingsnelis“ (I gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.
2018 m. vasario 20 d. 1000val. – l/d „Žvangutis“, l/d „Žingsnelis“ (II gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.

2018 m. vasario 28 d. 1800 val. aktų salėje vyks būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėvelių, mokytojų bei mokyklos administracijos susitikimas.


Gerbiami būsimų penktokų tėveliai,

2018 m. kovo 7 d. 1800 val. progimnazijos aktų salėje vyks mokyklos administracijos, mokytojų ir specialistų susitikimas su būsimųjų penktokų tėveliais.

Mokyklos administracija

Informacija apie priėmimo tvarką

Pirmokų išvyka į Birštoną Pirmokų išvyka į Birštoną Pirmokų išvyka į Birštoną

Spalio 17 dieną 1a,1e ir 1f klasių mokiniai su mokytojomis ir lydinčiomis mamytėmis vyko į Birštoną. Sakraliniame muziejuje apžiūrėjome ekspozicijas, išgirdome Birštono miesto herbo sukūrimo istoriją. Edukacinio užsiėmimo metu mokinukai iš paruoštos tešlos , kuri yra iš XII a. vokiečių vienuolės šventosios Hildegardos receptų lobyno, formavo banginuko formos sausainius. Iškeptus sausainius ragavome ir dar parvežėme lauktuvių nedalyvavusiems draugams. Pabuvojome ir Birštono muziejuje, kur visiems patiko spalvinti lietuvių tautinius drabužius.Vėliau apsilankėme Pociūnų aerodrome, kur veikia didžiausias sklandymo klubas Baltijos šalyse.Grįždami namo, spėjome užsukti į Kauno zoologijos sodą, kur mūsų laukė nemokama ekskursija — dovana už surinktas giles sodo gyventojams.