Gerbiami progimnazijos mokinių tėveliai ir mokytojai,

2018 m. vasario 7 d. 1800 val. maloniai kviečiame mokinių tėvų atstovus (4 žmones iš klasės) bei pedagoginius darbuotojus dalyvauti kasmetiniame progimnazijos mokinių tėvų atstovų ir pedagoginių darbuotojų susirinkime, kuris įvyks mokyklos aktų salėje.


Gerbiami būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėveliai,

2018 m.vasario 28 d. 1800 val. aktų salėje vyks būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėvelių, mokytojų bei mokyklos administracijos susirinkimas.


Gerbiami būsimų penktokų tėveliai,

2018 m. kovo 7 d. 1800 val. progimnazijos aktų salėje vyks mokyklos administracijos, mokytojų ir specialistų susitikimas su būsimųjų penktokų tėveliais.

Mokyklos administracija

„Senolių skrynią atvėrus – 2017“ „Senolių skrynią atvėrus – 2017“ „Senolių skrynią atvėrus – 2017“ „Senolių skrynią atvėrus – 2017“ „Senolių skrynią atvėrus – 2017“

Lapkričio 24 dieną 1 c klasės mokinys Nojus Čėsna dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje „Senolių skrynią atvėrus-2017“ , kuri vyko Lazdijuose. Išmokę amato iš savo senelių, tėvų ar mokytojų, skaitydami pranešimus savo patirtimi pasidalino mokiniai iš Marijampolės, Kauno, Druskininkų, Alytaus, Birštono ir Lazdijų. Mes Lazdijų miestelį pasirinkome visiškai neatsitiktinai, tai Nojaus tėčio gimtasis miestas, kuriame šiuo metu gyvena močiutė. Berniukas šiai konferencijai paruošė pranešimą tema „Mano sukurtas rankų darbo žaisliukas“. Pranešime išsamiai ir įdomiai papasakojo, kaip namuose galima pasigaminti savo rankų žaisliuką- kirmėliuką. Konferencijos dalyviai ne tik skaitė pranešimus, bet dalyvavo edukacijoje „Slapta mokykla“, kur mokėsi rašyti su paukščio plunksna ir sužinojo, kodėl anksčiau svarbu buvo pešioti plunksnas, netikėtai į mokyklą užsukus žandarui. Džiaugiamės, kad į konferenciją atvykome jau turėdami nemažai žinių apie mūsų protėvių gyvenimą, jų darbus, tačiau išėjome įgiję jų dar daugiau, o, svarbiausia, užsidegę noru išbandyti vieną ar kitą amatą.