en

Kvietimas į bendruomenės sporto šventę


Informacija dėl 2% pajamų mokesčio paramos skyrimo


 

Būsimų pirmokų tėvų dėmesiui

Skelbiame informaciją apie būsimų pirmokų komunikacinių gebėjimų patikrinimo datą ir laiką. Sąrašą rasite čia. Jei turite klausimų, galite skambinti telefonu 8 37 360245 (progimnazijos raštinė).

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Indrė Kondrotienė

 Sporto šventė ,,Judėk, sportuok ir būsi sveikas‘‘  Sporto šventė ,,Judėk, sportuok ir būsi sveikas‘‘  Sporto šventė ,,Judėk, sportuok ir būsi sveikas‘‘  Sporto šventė ,,Judėk, sportuok ir būsi sveikas‘‘  Sporto šventė ,,Judėk, sportuok ir būsi sveikas‘‘  Sporto šventė ,,Judėk, sportuok ir būsi sveikas‘‘

Spalio 19 ir 24 dienomis progimnazijos sporto salėje šurmuliavo mažieji sportininkai. Vyko tradicinė sporto šventė ,, Judėk, sportuok ir būsi sveikas ‘‘. Šventėje dalyvavo pirmokėlių komandos bei l/d. ,,Rasytė“, l/d. ,,Žingsnelis“, l/d. ,,Žvangutis“ ir progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai‘‘ komandos. Mažieji sportininkai turėjo įveiki net penkias rungtis. Jie grupelėse varė kamuolius kojomis, bėgo įsikibę į šokdynę, stengdamiesi nepamesti draugo, turėjo pralįsti pro siunčiamą lanką, komandos draugui perduoti skarelę ir papuošti lanką segtukais. Dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei prizais. Jie turėjo galimybę drauge sportuoti, džiaugtis savo ir kitų sportiniais laimėjimais, turiningai praleisti laisvalaikį.