en

Erasmus+

Kauno Tado Ivanausko progimnazija STEM

Kauno Tado Ivanausko progimnazija kuria pokyčiams palankią ugdymo/si aplinką, dalyvaudama tarptautiniuose mokinių ir mokytojų projektuose. 2016 – 2018 metais mokykla dalyvauja „Erasmus+“ bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekte „STEM – raktas į sėkmę, ugdant ir mokant vaikus“. Šio projekto tikslas - siekti integruoti dvi sparčiai populiarėjančias inžinerijos ritis: robotiką ir multimediją į matematikos, informatikos ir gamtos mokslų pamokas bei popamokinę veiklą. Projekte bendradarbiauja ir gerąja darbo patirtimi dalijasi Lenkijos, Latvijos, Lietuvos, Rumunijos ir Kipro mokiniai bei mokytojai.

Apie projektą

Trukmė: 2016-09-01 – 2018-08-31

Pagrindinė idėja: pasidalinti gerąja patirtimi, kaip integruoti STEM į ugdymo sistemą per matematikos, informacinių technologijų ir gamtos mokslų mokomuosius dalykus.

Projekto tikslinė grupė: 10-13 metų mokiniai.

Veiklos: trumpalaikiai mokytojų susitikimai, trumpalaikiai moksleivių grupių mainai, video medžiagos su mokinių atliktais eksperimentais kūrimas, LEGO Mindstorm robotų kūrimas, programavimo įgūdžių tobulinimo sesijos.

Partnerių susitikimai